Takip Edin

MAGAZİN

Barış Akarsu’nun Hayatı Film Oluyor! Senaryo Tamamlandı!

baris-akarsunun-hayati-film-oluyor-senaryo-tamamlandi

Barış Akarsu’nun hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Barış Akarsu Akademi Türkiye yarışmasıyla adını duyurmuştu. Ayrıca Yalancı Yarim dizisiyle oyunculukta da başarısını ortaya koymuştu. Ancak talihsiz sanatçı, trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Barış Akarsu’nun hayatı konu alınan filmin hazırlıkları artık tamamlandı. Barış Akarsu 2007 yılında Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Ancak yakışıklı sanatçı 2007 yılından beri hafızalardan silinmedi.  Kısa sürede kendini seyircilere sevdirmeyi başaran Akarsu, eşsiz sesi ile dinleyenleri de büyülemişti. Barış Akarsu‘nun 28 yıllık yaşamı, beyaz perdeye geliyor.

Sosyal medya programlarından olan İnstagram’dan yapılan duyuruya göre hazırlıklar bitti. Sosyal medya da binlerce beğeni alan açıklama magazin gündeminde de yerini aldı. Filmin yapımcılarından Aytaç Ağdağ yaptığı açıklamada, “Hayatın içinden sahneleri tüm gerçekliğiyle seyirciyle buluşturmak ve yaşanmışlık hissiyatını izleyicinin kalbine ve aklına dokunarak gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz.” diye belirtti.

baris-akarsu

Yapılan açıklama sonrası sevenleri heyecanlı bir bekleyişe başladı. Genç şarkıcı hem karakteri hem de sesiyle Türk halkının gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Akarsu, sahnede söylediği şarkılar ve genel tarzı ile Cem Karaca ve Barış Manço’yu andırırdı. Aslında Akarsu’yu kısa bir süre içerisinde ilgi görmesini sağlayan şeylerden biri de buydu.

Barış Akarsu‘nun hayranları tarafından merak edilen bir diğer konu ise, filmin başrolünde kimin oynayacağı oldu. Ancak oyuncuların kim olacağı henüz açıklanmadı. Barış Akarsu’yu canlandıracak oyuncunun kim olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Filmin vizyona gireceği tarih, henüz kesin değil.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir