Takip Edin

DİZİ

Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

arka-sokaklar

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar, 578. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısında yer aldı. Ses getiren bölümde Ali’nin rüşvet iddiaları ortada.

Arka Sokaklar 579. bölüm ile hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Servet tarafından Ali ve Pınar’ın ortak hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarılması ile ekranlara geldi. Eşini bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenen Ali, gözaltında. Başrollerinde Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın yer aldığı Arka Sokaklar 579. bölüm ile Cuma akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

arka-sokaklar-ali

ALİ ZOR DURUMDA

Ali hapishanededir ve çok zor anlar yaşamaktadır. Önceden yakaladığı mahkumlar tarafından sürekli rahatsız edilmiştir. Ancak bunu Pınar’a yansıtmaz. Ne yazık ki savcı elinde yeterli delil olmasına rağmen Ali’yi serbest bırakmaz.

Son bölümde; Ali’nin eşi Pınar, araba almak için kredi çekmiştir. Servet, bankadaki elemanını kullanarak hesapta oynama yapar. Ali ve Pınar’ın ortak hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarılmıştır. Bu durum Servet’in yakalanması ve mali şube polislerinin evdeki muhasebe kayıtlarına ulaşmasıyla ortaya çıkar. Bu para Ali ile Pınar’ın gözaltına alınmasına neden olur. Ali, Pınar’ı bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenmiştir.

Bu sırada Servet, terör örgütü ile ilgili verdiği bilgiler sayesinde cezaevinden çıkar. İstihbaratın belirlediği güvenli bir eve yerleşir. Güvenli eve yerleşen Servet, ülkeden kaçma planları yapacaktır. Hasta numarası yaparak çağırılan ambulanstan kaçmaya çalışır. Fakat kaçacağı sırada Rıza Baba ve ekiplerine yakalanmıştır.

ARKA SOKAKLAR  579. BÖLÜM TANITIMI

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi de istihbaratta görevli Ekrem, Mesut’u kendi işlerine bulaştırmaya başlamıştır. Bu durumun farkına varan Selin artık Mesut’u uyarmaya başlar. Mesut, Ekrem ile operasyona gider. Cemal de onlara katılır. Operasyon sırasında Cemal ile Ekrem ortadan kaybolur. Fakat çatışma yerine giden Mesut acı görüntüyle baş başa kalmıştır. Cemal vurulmuştur ve bilinci kapalıdır. Bu bölümde Cemal’e ne olacağı merak konusudur.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir