Takip Edin

FİLM

Acı Tatlı Ekşi Ne Zaman Çekildi? Acı Tatlı Ekşi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

aci-tatli-eksi-filmi-izle

Uzun zamandır sinema salonlarına hasret kaldık. Son olarak sinema salonlarını doldurup taşıran Acı Tatlı Ekşi filmi nerede çekildi? Oyuncu kadrosunda hangi usta isimler yer alıyor?

Acı Tatlı Ekşi ne zaman çekildi sorusu sıkça sorulur oldu. Sinema salonlarından sonra televizyon ekranlarında büyük ilgi gördü. Tekrar tekrar izlenilmesi gereken bir yapıt. Peki bu güzel eser ne zaman ve nerede çekildi? Beğeniyle izlenilmeye devam eden filmin başarılı oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Severek izlenen Acı Tatlı Ekşi filminde başrol olarak Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy yer aldı. Başarılı eserin yönetmen koltuğunda ise Andaç Haznedaroğlu oturuyor. 22 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren başarılı eser yerli dram ve romantik türünün bir örneği.

aci-tatli-eksi-filmi-nerede-cekildi-aci-tatli-eksi-filmi-konusu-ve-oyunculari

Acı Tatlı Ekşi Film Konusu

Acı Tatlı Ekşi film konusu nedir? İşte merak edilen o sorunun cevabı. Beş yıllık bir anlaşma yapılıyor. Bu anlaşmayı hayatınızın aşkıyla yapıyorsunuz. Ayrıca anlaşma gereği beş yıl ayrı kalacaksınız. Peki beş senenin ardından tekrar karşılaştığınızda onu yine de sever miydiniz? Murat ve Duygu arasında tarifsiz bir aşk vardır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki bu anlaşmanın onların hayatlarında nelere mal olacağını bilemezler. Hayat onlara başka kapılar açmaya kararlıdır. Senelerce akıllardan çıkmayacak modern bir aşk hikayesi anlatan Acı Tatlı Ekşi, aşk adına yapılan fedakarlıkların dokunaklı bir resmini çiziyor. Ayrıca gerçek aşkın zamana ve hayata meydan okuduğunu gözler önüne seriyor.

Acı Tatlı Ekşi Nerede Çekildi

Beğeniyle izlenen filmin nerede çekildiği merak edilmeye başlandı. Beğeniyle izlenmeye devam eden filmin çekimleri İzmir’de gerçekleşti. Filmin belli kısımları İstanbul’da da çekilmiştir. Fakat filmin büyük bir kısmı İzmir’in Çeşme ilçesinde Alaçatı mahallesinde ayrıca Urla ilçesinde gerçekleşmiştir. Bölgede yaşayan yerli vatandaşlardan da yardım alınmıştır.

Acı Tatlı Ekşi Oyuncu Kadrosu 

  • Özge Özpirinçci (Duygu)
  • Buğra Gülsoy (Murat)
  • Yusuf Akgün (Alper)
  • Gözde Türkpençe (Eliz)
  • Osman Alkaş (Hakan)
  • Füsun Demirel (Murat’ın Annesi)
  • Rahmi Dilligil (Murat’ın Babası)
Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir