Takip Edin

Esra Erol'da

2 Elti Aynı Adama Kaçtı! Esra Erol’da Flaş İddialar!

2-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-flas-iddialar

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da bugün şok edici gelişmeler meydana geldi. Ortaya atılan iddialar herkesi şaşkına çevirdi.

2 elti hakkında şok gelimeler ortaya çıktı. İsimleri Hamide Duman olan iki elti aynı adama kaçtı. Ayrıca kocalarını terk edip Muammer Ay isimli kişiye kaçan eltiler, şok iddialar ortaya attı. Olay eltilerden birinin kocasının canlı yayına çıkıp anlatması sonucu ortaya çıktı.

ATV ekranlarını sevilen TV programı olan Esra Erol’da şok edici bir gerçek ortaya çıktı. İsimleri Hamide Duman olan eltilerin sahte din hocası olan Muammer Ay’a kaçtığı ortaya çıktı. Ayrıca bu iddialardan sonra eltiler canlı yayına gelerek, gerçekte yufkacı olan Muammer Ay’a neden kaçtıklarını anlattı.

2-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-flas-iddialar

2 Elti Aynı Adama Kaçtı! Küçük Hamide Kendisine Büyü Yapıldığını İddia Ediyor

2 elti aynı aynı adama kaçtı! Esra Erol’da şok edici bir olay meydana geldi. Ayrıca Türkiye’nin konuştuğu olayda stüdyoya gelen küçük elti Hamide Duman, Muammer Ay’ın kendisine büyü yaptığını söyledi. Diğer elti Hamide ise Muammer Ay’a aşık olduğu için çocuklarını ve ailesini bıraktığını açıkladı.

Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman’ın 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine soluğu Esra Erol’da aldı. Mehmet Duman, ‘Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın telefon numarasına denk geldim. Adama borcu olduğunu söyledi. Ertesi gün eltisi ile pazara gideceğini söyledi. O günden sonra bir daha gelmedi.’ dedi.

Bunun üzerine Hamide Duman, büyü ile Muammer Ay’ın yanına gittiğini iddia ediyor. Bu iddialar üzerine Esra Erol, Muammer Ay’ın stüdyoya gelmesi gerektiğini söyledi.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir