Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

15 Yaşındaki Helen Zorla Kaçırıldı Müge Anlı Bulabildi mi?

15-yasindaki-helen

15 yaşındaki Helen Avşar, 17 yaşındaki kuzenine kaçtı. Zorla kaçırılan kız nerede tutuluyor? Annesi göz yaşlarını tutamadı.

15 yaşındaki Helen lise birinci sınıf öğrencisi, genç Helen 4 gündür kayıp. 15 yaşındaki Helen’i 17 yaşındaki kuzeni kaçırdı. Nişanlandığı amcasının oğlu tarafından kaçırılan Helen’i Müge Anlı bulabildi mi? Ayrıca annesi kızının kendisine karşı davranışlarının değiştiğini söyleyerek zararlı madde kullandırdıklarından şüpheli. Daha sonra kaybolmadan bir gün önce tartıştıklarını, son dönemde çok değiştiğini anlattı. Kaçtığı ve henüz o da çocuk olan 17 yaşındaki genç adamın ailesi hırsızlık suçundan yargılandığı ortaya çıktı.

Kızının Aynı Şeyleri Yaşamasını İstemiyor

32 yaşındaki Hülya Avşar 15 yaşında sevdiği adama kaçtı. Evlendikten sonra hamile kalan kadını ailesi kabul etmedi. Kocası çocuğun kendisinden olmadığını iddia ederek Hülya Hanım’ı terk etti. Ayrıca birlikte yaşadıkları süre boyunca eşini dövüyordu. Ardından eşini sana sevgim bitti diyerek terk etti.

Durumu olmadığı için kızını online eğitimine devam ettiremeyen anne zor günler yaşadığı için canlı yayında ağladı. Kızı Helen mutluluğu başka yerde aradı için kendisi gibi çocuk olan Mertcan ile kaçtı. Bununla birlikte genç kızdan 20 Şubat’tan beri haber alınamıyor. Gitmesin diye evinin kapısını kilitledi. Ardından evin kapısını kırarak kızı Helen’i zorla kaçırdılar. Acılı anne kendisi gibi zor günler yaşamaması için kızının geri dönmesini istiyor.

muge-anli-15-yasindaki-helen-bulundu

 

15 Yaşındaki Helen Bulundu!

Amcasının oğlu tarafından kaçırılan Helen bulundu. Helen Avşar’ı kaçıran Mertcan’n babası kaçırılmadığını kendisinin kaçtığını iddia etti. Sosyal medyada nişan videoları yayımlandı. Ardından canlı yayına telefonla bağlanan Mertcan’ın babası telefonu kapatma gerekçesiyle Müge Anlı’yı tehdit etti. Ardından Helen’i yarın bulup getiririm diyerek anne Hülya’yı suçladı. Müge Anlı kızın hemen getirilmesini istedi. Peki Helen ailesini neden istemiyor? Zorla mı tutuluyor? Annesine çok düşkün olan Helen neden kaçtı?

Hülya Hanım devlet desteğiyle kızının ihtiyacını karşılamaya çalışıyordu. Son üç aydır devlet desteğini kesti ve mağdur kaldı. Annesinden yardım alarak kızının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Hülya Hanım, Helen’e yeterli desteği sağlayamadı. Ardından Müge Anlı Hülya Hanım ve kızı için sosyal hizmetler desteği vereceği sözünü verdi.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir